3/10/2022 - Rejs po Nilu i zwiedzanie Starożytnych Świątyń

Miejsce: Egipt

Wyjazd dla osób zafascynowanych Starożytnym Egiptem oraz miejscami mocy i Izydą - Boginią Kobiecości, Miłości, Magii, Odrodzenia i UzdrawianiaRejs po Nilu i zwiedzanie Starożytnych Świątyń
uzdrowiciel sufi Adel el Atar
Luksor, Abydos, Dendera, Edfu, Kom Ombo, File, Asuan, Abu Simbel
10-17 marca 2022 w Egipcie

Kameralna grupa max 12 osób.

Wyjazd dla osób zafascynowanych Starożytnym Egiptem oraz miejscami mocy i Izydą - Boginią Kobiecości, Miłości, Magii, Odrodzenia i Uzdrawiania!
Niezwykłe miejsca mocy i uzdrawiające metody Adela sięgające czasów starożytnych!

Jeżeli czujesz, że starożytny Egipt wzywa Twoją Duszę i jeżeli potrzebujesz wypoczynku od otaczającej rzeczywistości to zapraszam do dołączenia do naszej grupy.

Unikalny i wyjątkowy program obejmuje świątynie, do których nie docierają polscy turyści. Pojedziemy bowiem do świątyni Ozyrysa w Abydos, świątyni Hathor w Denderze  oraz do bardzo odległych świątyń w Abu Simbel na dalekim południu Egiptu. W latach 70-tych UNESCO pod kierownictwem polskiego archeologa i egiptologa prof. Michałowskiego przesunęło te świątynie w głąb lądu, aby je uratować przed zatopieniem i zachować dla przyszłych pokoleń.

Program:
1 dzień: przelot czarterem z Warszawy do Hurghady, transfer do Luksoru, zameldowanie na 5* statku
2 dzień: pobyt na statku: świątynia królowej Hatszepsut (jedyna kobieta-faraon), Dolina Królów, Dolina Królowych
3 dzień: pobyt na statku: świątynia Horusa w Edfu oraz Sobka i Horusa w Kom Ombo,
4 dzień: pobyt na statku: świątynie w Abu Simbel, świątynia Izydy na wyspie File
5 dzień: wymeldowanie ze statku, Muzeum Nubijskie, powrót pociągiem do Luksoru, zameldowanie w 4* hotelu nad Nilem, świątynia Amona w Karnaku w Luksorze, wieczorny wykład uzdrowiciela sufi Adela el Atar oraz indywidualne sesje
6 dzień: świątynia Ozyrysa w Abydos, świątynia Hathor w Denderze, wizyta u Adela oraz indywidualne sesje
7 dzień: wycieczką feluką na plantację bananów, przejazd do Hurghady i zameldowanie w 4* hotelu nad Morzem Czerwonym (all inclusive)
8 dzień: wylot czarterem z Hurghady do Warszawy

Cena za Pakiet: 1970 zł + 790 usd. Cena zawiera:

* statek wycieczkowy 5***** o podwyższonym standardzie Deluxe Suite (4 noclegi, 3 posiłki dziennie),
* hotel Iberotel 4**** nad Nilem w Luksorze (2  noce, 3 posiłki dziennie),
* hotel Golden Beach 4**** w Hurghadzie nad Morzem Czerwonym (1 nocleg, all inclusive),
* śniadania w formie bufetu (napoje w cenie)
* obiady i kolacje w Luksorze/Asuanie/na statku (napoje płatne dodatkowo),
* wszystkie przejazdy zgodnie z programem,
* licencjonowanego lokalnego przewodnika mówiącego po polsku,
* bilety wstępu do zwiedzanych obiektów zgodnie z programem,
* sprawdzonego i doświadczonego egipskiego organizatora wszystkich moich wypraw do Egiptu (od 15 lat), który jest z nami cały czas i opiekuje się naszą grupą,
* polską organizatorkę czyli mnie:) i całodobową opiekę nad grupą oraz mini kurs praktycznych słówek po arabsku zakończony testem z atrakcyjnymi nagrodami:)
* wykład uzdrowiciela sufi Adela el Atar i dwie wizyty w jego centrum uzdrawiania + możliwość umówienia się na indywidualną sesję (opłata: dobrowolny datek),
* wysoko-wibracyjny olejek duchowy IZYDA, który łączy z energią Kobiecości, Miłości, Magii, Odrodzenia i Uzdrawiania. Adel poczuł energię Bogini Izydy i stworzył tę niezwykłą kompozycję zapachową, którą dodatkowo dla naszej grupy doładuje wysoką wibracją swojej modlitwy. Będziemy używać tego olejku przed wejściem do każdej świątyni w celu wzmocnienia naszego odczuwania i osiągnięcia wewnętrznej równowagi między Kobiecością a Męskością.

Cena Pakietu dotyczy miejsca w pokoju dwuosobowym z łazienką; jedynka za dopłatą za cały pobyt 190 usd. Osoby, które zgłoszą się jako ostatnie i nie będzie dla nich wolnego miejsca w pokoju dwuosobowym będą spały w jedynce za dopłatą. Pokoje trzyosobowe możliwe tylko w hotelu w Luksorze i w Hurghadzie.

Ponadto: przelot czarterem k. 1400-1500 zł (czarter z Warszawy do Hurghady i z powrotem, nie ma bezpośrednich połączeń z Luksorem), ubezpieczenie turystyczne k. 80 zł, 25 usd za wizę kupowaną indywidualnie po przylocie na lotnisku w Hurghadzie oraz własne wydatki na pamiątki i zwyczajowe napiwki (zazwyczaj 1 usd)

UWAGA: Wyjazd zostanie potwierdzony po zebraniu min. 6 osób, grupa kameralna max 12 osób. Ważne: paszport musi być ważny min. 6 miesięcy od momentu wjazdu do Egiptu (należy przesłać skan paszportu organizatorce). Zasady podróżowania do Egiptu: PRZED WYLOTEM WYMAGANY TEST WYMAZOWY Z OPISEM PO ANGIELSKU lub ZAŚWIADCZENIE O ZASZCZEPIENIU SIĘ.  PO POWROCIE DO POLSKI ZAŚWIADCZENIE O ZASZCZEPIENIU SIĘ LUB KWARANTANNA (7-10 DNI), ale w przypadku podróży z krajów nienależących do strefy Schengen kwarantanna może zostać skrócona w przypadku uzyskania negatywnego wyniku testu antygenowego lub PCR wykonanego nie wcześniej niż 7 dni po przekroczeniu granicy Polski. W Egipcie zwiedzamy bez maseczek, na lotnisku i w samolocie zakładamy maseczki..

Terminy płatności:
* 1970 zł płatne w ciągu 14 dni od momentu zgłoszenia się na konto organizatorki,
* 790 usd płatne gotówką pierwszego dnia w Egipcie,
* bilet lotniczy płatny bezpośrednio na konto biura podróży pod koniec lutego.

ZAPISY: Agnieszka Jurko, email: agnieszka@agnieszkajurko.pl, tel: 501 625 528

Pełna informacja:https://www.agnieszkajurko.pl/adel-atara/911-rejs-po-nilu-adel-abydos-2022.html