Jesteś naszym 1779482 odwiedzającym. Aktualnie jest:
11 gości
0 zalogowanych użytkowników.


3/7/2008 - SIEDEM WYMIARÓW RELACJI SEKSUALNEJ - warsztat TANTRY
Wykładowca: Gaya i Mariusz Wiśniewscy
Miejsce: Kawkowo k. Olsztyna

Nasze 7 czakr odpowiada 7 wymiarom relacji seksualnej. Wibracje energetyczne naszych czakr mają wpływ na zdrowie, rozwój duchowy oraz relacje. Aby powstała miłość niezbędne jest aby mężczyzna i kobieta współgrali w tych siedmiu wielkich wymiarach kosmicznych.SIEDEM WYMIARÓW RELACJI SEKSUALNEJ
warsztat TANTRY
Prowadzący: Gaya i Mariusz Wiśniewscy
7 marca - 14 marca w Kawkowie  k. Olsztyna

Nasze 7 czakr odpowiada 7 wymiarom relacji seksualnej. Wibracje energetyczne naszych czakr mają wpływ na zdrowie, rozwój duchowy oraz relacje. Aby powstała miłość niezbędne jest aby mężczyzna i kobieta współgrali w tych siedmiu wielkich wymiarach kosmicznych. Kiedy dwie Istoty wibrują na poziomie fizycznym, emocjonalnym i duchowym możemy mówić o prawdziwej Alchemii Związku.

Jak dziś patrzę na moją własną seksualność?
Jaka jest prawdziwa natura mojej energii?
Jak widzę moją potrzebę przyjemności, pobudzenia, orgazmu?
Dlaczego mimo różnorodnych doświadczeń duchowych mam poczucie, że moje relacje partnerskie, przyjacielskie, nie są takie, jakie bym pragnął/pragnęła?
Jak radzę sobie z frustracją,?
Może istnieje mój bliźniaczy płomień, moja bratnia dusza? Albo po prostu kobieta, mężczyzna stworzona dla mnie, z którą lub z którym pragnę żyć, założyć rodzinę, pracować razem?... I po prostu... KOCHAĆ SIĘ.

Możesz...

Żyć i czuć, że to ty jesteś autorem swojego życia.
Obudzić w sobie moc inicjowania przemian oraz uleczyć te aspekty przeszłości, od których chcesz uwolnić swoją przyszłość.
Otworzyć serce na siebie i innych.
Odkryć, że zasługujesz na wspaniałe, kreatywne związki.
Zrozumieć i zaakceptować swoją rzeczywistość, abyś odnalazł siebie w tym co robisz i jak żyjesz.
Pogodzić istniejące w tobie pozorne przeciwności: duchowość - seksualność, moc-wrażliwość, światło-cień.
Stworzyć poczucie jedności ciała, serca i duszy.
Zaakceptować wrażliwość w mężczyźnie i siłę w kobiecie.
Odkryć siebie w rytualnym związku z drugą osobą i odzyskać jego utraconą magię.
Odnaleźć swoje prawdziwe Ja.

Zajęcia są przeznaczone dla wszystkich: dla par, dla singli (mężczyzn i kobiet), debiutantów oraz dla tych, którzy mieli już styczność z tantrą.

Aby uniknąć nieporozumień :) na zajęciach w czasie ćwiczeń nie ma relacji seksualnych. Pracujemy z energią miłości otwierającą nas na zmiany we wszystkich aspektach naszego życia, w tym także w partnerstwie i seksualności.

Zapraszam na stronę Gayi i Mariusza: http://www.tantra.pl

Prowadzący:
Nasze imiona to Mariusz i Gaya, żyjemy razem z naszymi dziećmi w Strasbourgu , razem tez prowadzimy warsztaty Tantry. Zanim do tego doszło, że staliśmy się rodziną, wędrowaliśmy swoimi ścieżkami, rozwijając się w rożnych kierunkach. Obydwoje i na "własna rękę" poszukiwaliśmy tej bratniej duszy. Naprawdę długa historia... Aż pewnego dnia, SPOTKALIŚMY SIĘ I... NIE ROZPOZNALIŚMY W SOBIE TEJ DRUGIEJ POŁOWY. Jak to w bajce bywa, dano nam jeszcze jedną szansę. Tym razem, całe Niebiosa pracowały nad tym by wyrocznia się wypełniła i połączyła tak niespokojne dusze. I jak się może domyślacie, tym magicznym spoiwem była TANTRA, czyli Energia Przemiany i Przebudzenia, która wychodzi poza wszelkie ograniczenia. Owocem tego spotkania jest nasza córeczka MAYAQUEN - Biała Wilczyca i warsztaty... TANTRY. Dzisiaj już nie pamiętamy, kto lub co nas połączyło, może jedno i drugie, a może coś jeszcze... Niemniej, czując Transformująca Moc Energii, która działa nie tylko w naszym życiu, ale także w życiu naszych Przyjaciół, pragniemy z całego SERCA jej SIŁĄ Przemiany dzielić się z INNYMI.

Miejsce: Nowe Kawkowo 52 a, 11-042 Jonkowo, woj. warmińsko-mazurskie, 25 km na płn-zach od Olsztyna, http://www.kawkowopolana.pl/.

Nowe Kawkowo to przepiękne, urokliwe miejsce położone wśród malowniczych warmińsko - mazurskich lasów i jezior, około 25 km od Olsztyna. Ośrodek znajduje się z dala od wszelkich zabudowań na olbrzymiej 10 ha polanie, wśród pagórków porośniętych lasami. Cały teren leśno - łąkowy obejmuje 40 ha zamkniętej, prywatnej przestrzeni i jest znakomitym miejscem do spacerów i innych form aktywności.

Ośrodek oferuje wygodne zakwaterowanie w oryginalnie wykończonych pokojach  (2 i 3, 4, 5 osobowych, z łazienkami lub bez), możliwość zakwaterowania niskobudżetowego na klimatycznie urządzonym strychu.

Pensjonat oferuje ponadto świetlistą werandę - jadalnię, komfortową salę do ćwiczeń, saunę, kominki, salkę kinową z dużym wyborem filmów i projektorem multimedialnym, dostęp do bezprzewodowego internetu i przytulną domową atmosferę. Z dodatkowych atrakcji poleca: jazdę konną (na miejscu- gospodarze mają 3 konie, lub w stadninie oddalonej o 4 km), oprowadzanie po lesie z przewodnikiem, kulig oraz masaże i zabiegi kosmetyczne (po wcześniejszym uzgodnieniu).

Termin: 7 - 14 marca 2008
7 marca (piątek) - zaczynamy kolacja o godzinie 18.00
14 marca (piatek) - kończymy obiadem koło godziny 15.00

Opłata:
900 zł od osoby lub  1700 zł od pary
oraz koszt zakwaterowania i pełnego wyżywienia (poniżej cena za jeden dzień):

 • pokój dwuosobowy z łazienką - 105 zł/od osoby
 • pokój dwuosobowy  z łazienką  wspólną - 95 zł/od osoby 
 • pokój czteroosobowy (1 pokój) - 85 zł/od osoby
 • pokój pięcioosobowy (1 pokój) - 85 zł/od osoby
 • klimatyczny strych (max 10 osób) - 70 zł/od osoby
 • niezależny domek z aneksem kuchennym i z łazienką za 400 zł dla 5 osób (80 zł/od osoby)

Uwagi:
- wyżywienie wegetariańskie,
- warunkiem uczestnictwa jest bezzwrotna przedpłata w wysokości 300 zł. Przedpłatę należy wpłacić do 15 lutego, po tym terminie nie gwarantujemy miejsca.

Zapisy i informacje: Agnieszka Jurko, tel: 501 625 528, e-mail: a.jurko@wp.plDodaj swój komentarz|Wersja do wydruku

Merkaba, święta geometria
Nowe wydarzenia

 • 7 KROKÓW DO SKUTECZNEJ ZMIANY
  Czy zdarzyło Ci się, że Twoje plany życiowe były trudne w realizacji, że rozmywały się i po jakimś czasie wiedziałaś/eś, że nie uda Ci dokonać pożądanej zmiany?

 • REJS PO NILU I STAROŻYTNE ŚWIĄTYNIE
  Dla osób zafascynowanych Starożytnym Egiptem, miejscami mocy oraz Izydą - Boginią Kobiecości, Miłości, Uzdrawiania i Odrodzenia!
  Uzdrawiające metody Adela sięgające czasów starożytnych!


 • SZLAKIEM TAJSKICH ŚWIĄTYŃ
  Pragniesz urlopu w gronie pozytywnych i zawsze uśmiechniętych ludzi?
  Marzysz o zwiedzaniu egzotycznych miejsc szlakiem magicznych świątyń i poznaniu życia mnichów?
  Chcesz poczuć spokój i harmonię w buddyjskich świątyniach?
 • Eksploracje świadomości - Merkaba, medytacje, hemi-sync, warsztaty rozwoju osobistego